O firmie KC Interior-Plan

Tworzymy dwuosobowy zespół inżynier i doświadczony architek wnętrz Katarzyna oraz zdolna artystka studentka Architektury Wnętrz Wiktoria .

Architektura, tworzenie i budowanie przestrzeni to nasza pasja. Celem naszej pracy jest wykreowanie każdego wnętrza zgodnie z jego ergonomią użyteczności ale przede wszystkim z oczekiwaniem jego właściciela.

Doradzimy jak poradzić sobie z problemami architektonicznymi pomieszczeń takimi jak: nieustawne małe mieszkanie, ciemne wnętrze  czy jak zabudować  skosy szafą przesuwną którą zaprojektujemy, wykonamy dokumentację,  wycenimy oraz zlecimy jej wykonanie wraz z montażem.

Aranżowanie wnętrz to  dobór odpowiednich mebli, faktur, kolorystyki ścian, dekoracje okienne oraz wszystkie  drobne akcesoria i dodatki.

Wykorzystując zdobytą wiedzę z zakresu ergonomii architektury  zaplanujemy Państwa przestrzeń tak  aby doskonale ją wykorzystać i stworzyć klimat  w którym domownicy będą czuli się dobrze, dlatego staramy się łączyć satysfakcję klienta z naszymi pomysłami projektowymi i wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Stawiamy na minimalizm pomieszczeń łącząc je z odpowiednią stylistyką, sprawdza się tu zasada ''mniej znaczy więcej''.

Dzięki umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klienta kreuemy nowe wnętrza i dajemy im nowego ducha przyjaznej atmosfery.

Proponowane style projektowania :   Klasyczny,  angielski, Prowansalski, Art deco, New York oraz Skandynawski