PROJEKTY DOMU REKREACJI INDYWIDUALNEJ NA ZGŁOSZENIE DO 35m2 -  ''POTAMIA''  Z ANTRESOLĄ  ( w budowie )  + budynek gospodarczy z garażem.

Koncepcja w technologii murowanej,  konstrukcji drewnianej szkieletowej oraz paneli SIP.

Koszt projektu koncepcyjnego oraz opracowanie projektu zagospodarowania terenu pod indywidualną działkę klienta +  branża elektryczna + branża sanitarna + ewentualne zmiany koncepcyjne pomieszczeń + przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych do Starostwa

- 2340zł brutto - budynek RI

- 1100zł brutto - opcjonalnie budynek gospodarczy z garażem

Projekt POTAMIA MIA jest  dużym i funkcjonalnym domem Rekreacji Indywidualnej  na zgłoszenie, który po przekształceniu zgodnie z Polskim prawem na budynek mieszkalny całoroczny może  posiadać nawet trzy dodatkowe pomieszczenia na poddaszu.  Dzięki temu na poddaszu zyskujemy osobną sypialnię, część biurową, część wypoczynkową oraz małą toaletę.

Projekt architektoniczny zawiera :

  • projekt zagospodarowania terenu indywidualny dla danej działki z uwzględnieniem możliwości podłączenia mediów
  • rzut parteru, rzut antresoli, przekrój A-A i B-B, rzut dachu
rysunki wykonawcze:
  • projekt płyty fundamentowej
  • projekt stropu + zestawienie belek
  • projekt dachu + zestawienie krokwii, belek i blachodachówki
  • projekt instalacji branży sanitarnej, elektrycznej, wentylacyjnej
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,   
Aktualnie dom powstaje w technologii murowanej, koncepcja domu to ułożenie tarasu od strony Zachodniej celem uzyskania dobrze doświetlonych pomieszczeń i korzystania ze słońca szczególnie latem, wejście do budynku znajduje się od strony Wschodniej. Dla tego projektu został zgłoszony również budynek gospodarczy z garażem w odległości 3m od strony Północnej ( w tym momencie jeszcze nie realizowany). Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie wypełniona konstrukcyjnie pergolą osłoniętą od wiatru nowoczesną plexą. Od strony Południowej znajduje się ogród warzywny.


Budynek jest posadowiony na płycie fundamentowej o grubości 28cm, istnieje możliwość przekształcenia budynku na mieszkalny - wówczas przekształcamy antresolę w poddasze użytkowe na której znajduje się funkcjonalne biuro z kanapą, osobna sypialnia oraz mała łazienka z wc i umywalką. Założone ogrzewanie - piec 'koza' na pellet lub drewno, folia grzewcza na podłodze parteru lub ewentualnie kocioł gazowy.

Pomieszczenia parteru: wiatrołap, łazienka, sypialnia, salon z aneksem kuchennym + antresola jako sypialnia - biuro itp

Zapraszam do kontaktu:

Projektant

inż. Katarzyna Ciułkowska

720790130